Marek Podmolík

Nike instruktor pro Českou republiku, osobní trenér, kouč pohybu, instruktor
skupinových lekcí

 

Marek začal v roce 2008 studovat na katedře tělesné výchovy Ostravské univerzity. V roce 2009 odstartoval svou sportovně trenérskou praxi jako asistent trenéra týmu FC Baník Ostrava, kategorie U17. Věnoval se kondiční průpravě, základní gymnastické průpravě a kompenzačním cvičením.

 

V roce 2011 ukončil spolupráci v oblasti profesionálního fotbalu, aby se od roku 2012 mohl věnovat osobnímu tréninku. Jeho obzory se rozšiřovaly o detaily práce s tělem, který mu trénink početného týmu nenabízel. Vyzkoušel různé formy cvičení – TRX, Boss, Flowin, Crossfit. V roce 2013 se stal jedním z mála Nike instruktorů pro Českou
republiku, což mu umožnilo zdokonalit se v práci se skupinou.

 

Letité zkušenosti, vysokoškolské vzdělání v oblasti pohybu a touha po vzdělávání, obohacená momentálně i o poznatky vývojové kineziologie, začaly nést své ovoce.

 

Marek Vám nyní dokáže pomoci dosáhnout vytyčených cílů: sportovcům zvýší kondici a současně sníží riziko zranění, začátečníkům navrhne postup, jak se efektivně vypracovat na vytouženou úroveň. Předá vám zkušenosti z výkonnostního sportu, jemné detailní práce osobního tréninku a energii skupinových lekcí.