Mirka Hamříková

 

finanční koordinátorka

 

Dlouho jsem hledala  co možná nejlepší trenérku a  osobnost zároveň. Veroniku jsem si našla sama přes její webové stránky a jeji osobní profil mě velmi oslovil. Veronika se stala nejen mou trenérkou,  ale i životní koučkou, která mě  v případě potřeby pomáhá navést na tu správnou životní cestu.

 

Již od první hodiny s Veronikou, jsem cítila ten správný individuální holistický přístup, který daný klient potřebuje.  Na tomto prvním setkání jsem si uvědomila, kolik nesprávných posturálních a pohybových vzroců a stereotypů mám, aniž bych si je uvědomovala, a jaké negativní dopady na tělo mají.

 

Po této zkušenosti budu i nadále vyhledávat jen takové odborníky, jako je Veronika, kteří mi mohou v rámci jejich přístupu dát ze sebe jen to nejlepší.

 

Velmi si vážím Veroniky a jejího výjimečného přístupu ke klientům a jakým způsobem vede hodiny. Děkuji za to, že jsem měla tu možnost si uvědomit, jak podstatné je, si najít pro sebe tu správnou osobu, která vám napomůže k vašemu rozvoji v jakékoli jiné oblasti, kterou potřebujeme ve svém životě změnit k lepšímu.

 

Veru děkuji Ti moc, že svoji práci děláš tak jak děláš. Svým přístupem se jednoznačně odlišuješ od ostatních lidí v tomto oboru. Výsledkem je pak naplnění a spokojenost z obou stran. Jak ze strany trenéra tak i klienta.

 

S úctou a obdivem Mirka