Veronika Tichá

První certifikovaný holistický kouč životního stylu 3. úrovně v České republice,
osobní trenérka, koučka pohybu, Master trenérka FLOWIN®, trénerka TRX

 

 

Veronika se své práci věnuje už víc než 10 let. Její profesní cesta začala v Austrálii roku 2005. Vášeň pro profesní a osobní rozvoj a pro celostní přístup ji dovedla po letech zpět do Austrálie, kde se začala věnovat studiu holistického koučinku životního stylu, a toto studium zakončila o pár let později v Anglii.

 

V posledních letech se ve své praxi věnuje převážně holistickému koučinku životního stylu a funkčnímu pohybu, který doplňuje o zdravotní cvičení, vycházející z vývojové kineziologie.

 

Dnes Veronika nabízí poradenství v oblasti pohybu, výživy a celkového životního stylu.

 

Jako kouč své klienty vede na jejich cestě životem a pomáhá jim vybudovat a udržet si zdraví, fyzickou kondici a také emoční a mentální stabilitu. Její individuální přístup se zaměřuje na ty oblasti života, které má klient v nerovnováze, s cílem posílit je, a dosáhnout tak celkové životní harmonie.

 

Je si vědoma, že porozumění tělu a současně sám sobě, je práce na celý život. Každý den objevujeme svá skrytá tajemství uvnitř sebe, a učíme se vnímat své tělo jak v oblasti pohybu, tak i v oblasti stravování.

 

Pro více informací navštivte mé stránky www.veronikaticha.cz