Petra Marxová

 

event manager, cestovatelka

 

S cvičením je to jako s vařením. Bez dobrého základu nelze udělat nic tak, aby to bylo výborné.

Chvíli jsem pochybovala o tom, zda cvičení s trenérem bude to, u čeho vydržím a jestli to bude mít smysl. Vše je otázkou priorit. Mohu samozřejmě investovat své peníze někam jinam a cvičit třeba sama, ale bude to mít smysl? Vyzkoušela jsem různé varianty a přišla na to, že to smysl nemělo.

Není trenér jako trenér a trénovaní v Primal Code se nedá srovnat s ničím a nikým. Mám ráda svoje soukromí a maximální soustředěnost, s kterou mi Veronika dokáže vždy při cvičení pomoci, když se moje myšlenky občas zatoulají jinam.

Ten čas je jen o mě a je to jedna z nejlepších investic, kterou jsem udělala pro svůj osobní rozvoj a zlepšení fyzické kondice. Pokud chcete fungovat ve svém životě jako zdravý člověk, umět chodit, dýchat a pohybovat se přirozeně, vřele doporučuji Primal Code, protože takové věci nejsou v dnešní době samozřejmostí a při množství informací a rad ze všech stran a zažitých stereotypů, se člověk ztrácí v tom, co je správné a co ne.

Fakt, že se mi postava opět zpevňuje a dostává ženské křivky je jen bonus, protože když sedím hodiny za počítačem, nebo dlouho řídím, nosím těžkou kabelku nebo jsem několik hodin na nohou, díky Veronice vím, jaké chyby nemám dělat, abych nebyla přetížená a své tělo zbytečně nevyčerpávala víc, než je potřeba.