Výživa

Hledáte tu správnou kombinaci potravin pro zvýšení energie? Chcete vědět, jak s výživou pracovat, aby sloužila k upevnění a posílení Vašeho zdraví? Potřebujete tipy, kde a jak nakupovat vhodné suroviny?

Volba potravin a nápojů určuje kdo jste a jaký bude Váš den. Naučte se jídlem zvýšit celkovou kvalitu života. Poznat své tělo a jeho nastavení je skvělý začátek. Pokud nevíte, jak nastartovat metabolismus, zvýšit absorpci živin, zbavit se toxinů a revitalizovat své zažívání, pomůžu Vám. 

Intuitivní zdraví, prevence a podpůrná léčba chronických onemocnění pomocí stravy a doplňků, je mou velkou vášní.

Konzultace

Posuňte své stravování na novou úroveň.
Rozebereme Vaše stávající stravovací návyky a prozkoumáme současný životní styl. Na základě těchto informací stanovíme cíle a jednotlivé kroky k jejich dosažení. To vše projdeme během vstupní konzultace.

Dle Vašich možností vybereme vhodný typ spolupráce – pravidelné konzultace, Vzdělávací, Revitalizační a nebo Launch Diet Program.

Pro koho je konzultace vhodná?
Pro toho, kdo chce získat rady a doporučení pro své stravování.
Kdo se chce zorientovat v nadbytku informací o zdravém stravování a životním stylu.
Kdo chce ušetřit čas a získat jasné kroky ušité na míru.

Vstupní konzultace: 90 min
Každá následná konzultace: 60 min
Forma konzultací: osobní setkání/on-line

Vzdělávání a diagnostika

Získejte odborný náhled na Váš současný životní styl a způsob stravování. Zmapujte pomocí detailních dotazníků své stravovací návyky, pitný režim, spánkovou hygienu a celkový životní styl. Rozšiřte si obzory a získejte návod na zdravější život, který vychází z více než dvacetileté práce se stravou.

Tento program je výchozím programem pro sestavení Revitalizačního a Launch Diet programu.

Obsah programu
Začneme detailní analýzou životního stylu a jídelníčku.
Odhalíme a vyhodnotíme špatné návyky.
Vysvětlím Vám základní mechanismy těla a příčiny problémů.
Získáte informace, praktické rady a doporučení pro zdravý životní styl.
Dostanete návod ke změně návyků.

Pro koho je vzdělávací program vhodný?
Pro toho, kdo o zdravém životním stylu už něco ví a stále se mu nedaří dosáhnout celkové rovnováhy.
Pro začátečníky, kteří o změně přemýšlejí a hledají jasnou cestu bez zbytečných chyb.
Pro všechny, kterým záleží na jejich tělesném i duševním zdraví.

Časová náročnost zpracování: 1 týden
Forma spolupráce: on-line

Revitalizace a detox

Individuální program sestavený na základě vstupní konzultace, analýzy životního stylu a jídelníčku ze Vzdělávacího programu. S jeho pomocí odlehčíte orgány jako jsou tlusté střevo, játra, ledviny, lymfa, kůže a plíce. Vyčistíte si krev a zlepšíte mozkové funkce. Zvýšíte energii a vitalitu. Navodíte tak celkovou rovnováhu organismu. Se snížením toxické zátěže organismu a navýšením antioxidační kapacity docílíte zlepšení fyzického a duševního zdraví.

Čtyřtýdenní program Vás příjemně nastartuje. Pomůže tělu odpočinout si, očistit se od problematických potravin a toxické zátěže. Revitalizované trávicí ústrojí je pak schopno reagovat na změny v jídelníčku, lépe vstřebává živiny a tráví s větší lehkostí. Program vyžaduje klid a celkovou pohodu. Doporučuji vyhradit si 4 klidnější týdny s dostatečným časovým prostorem.

Obsah programu
Detailní návod jak postupovat, očistný program, recepty, nákupní seznam, seznam obchodů, užitečných odkazů a kontaktů, doporučené fyzické aktivity, doporučené doplňky stravy dle potřeb a zdravotního stavu.
Ke každému týdnu máte 30 minutovou on-line konzultaci v ceně. Na základě týdenní konzultace je možné optimalizovat a upravovat program pro maximální úspěch.

Pro koho je RP vhodný?
Vyhovuje těm, kteří mají motivaci, vůli a ochotu na sobě pracovat.
Pro ty, kteří chtějí udělat velký a cílený krok ke zdravému životu.
Pro všechny, kteří chtějí očistit organismus a připravit ho na nový styl stravování.

Časová náročnost zhotovení: 1–2 týdny
Forma spolupráce: osobní setkání/on-line

Strava a plánování

Individuálně sestavený program vychází ze vstupní konzultace, analýzy životního stylu a jídelníčku ze Vzdělávacího programu. Čtyřtýdenní stravovací program je cílenou cestou k novému životnímu stylu. Naučíte se vhodně stravovat a chápat, jaké potraviny jsou blahodárné pro zdraví. Z nově nabytých znalostí a zkušeností si vybudujete pevné a trvalé návyky, ze kterých budete čerpat celoživotně.

Při dodržování zásad a principů programu získáte i po jeho ukončení trvalé zvýšení energie a celkové vitality. Čekejte nárůst fyzické a psychické odolnosti, silnější imunitní systém, hormonální rovnováhu a stabilní náladu. Správné návyky Vám umožní udržet si zdravé zažívání a hlavně dlouhodobě regulovat váhu.

Tento program může být vyhotoven ve vámi vybraném směru např. ve veganské, vegetariánské či masové formě. Doporučuji plynule navázat po Revitalizačním programu.

Obsah programu
Detailní návod jak postupovat, přesný jídelní plán, recepty, nákupní seznam, seznam obchodů a užitečných odkazů a kontaktů, doporučené doplňky stravy dle potřeb a zdravotního stavu.
Ke každému týdnu programu je 30ti minutová on-line konzultace. Na základě konzultace je možná optimalizace a individuální úprava programu pro maximální úspěch.

Pro koho je LDP vhodný?
Pro ty, kteří mají motivaci, vůli a ochotu na sobě pracovat.
Pro všechny, kteří chtějí vědět, jak si stravou zajistit pevné zdraví a dostatek energie pro život.

Časová náročnost zhotovení: 1–2 týdny
Forma spolupráce: osobní setkání/on-line