Výživa

Hledáte tu správnou kombinaci potravin pro zvýšení energie? Chcete vědět, jak s výživou pracovat, aby sloužila k upevnění a posílení Vašeho zdraví? Potřebujete tipy, kde a jak nakupovat vhodné suroviny?

Volba potravin a nápojů určuje kdo jste a jaký bude Váš den. Naučte se jídlem zvýšit celkovou kvalitu života. Poznat své tělo a jeho nastavení je skvělý začátek. Pokud nevíte, jak nastartovat metabolismus, zvýšit absorpci živin, zbavit se toxinů a revitalizovat své zažívání, pomůžu Vám. 

Konzultace

Posuňte své stravování na novou úroveň.
Rozebereme Vaše stávající stravovací návyky a prozkoumáme současný životní styl. Na základě těchto informací stanovíme cíle a jednotlivé kroky k jejich dosažení. To vše projdeme během vstupní konzultace.

Dle Vašich možností vybereme vhodný typ spolupráce – pravidelné konzultace, Vzdělávací, Revitalizační a nebo Launch Diet Program.

Pro koho je konzultace vhodná?
Pro toho, kdo chce získat rady a doporučení pro své stravování.
Kdo se chce zorientovat v nadbytku informací o zdravém stravování a životním stylu.
Kdo chce ušetřit čas a získat jasné kroky ušité na míru.

Vstupní konzultace: 90 min
Každá následná konzultace: 60 min
Forma konzultací: osobní setkání/on-line

Vzdělávací program (VP)

Získejte odborný náhled na Váš současný životní styl a způsob stravování. Zmapujte pomocí detailních dotazníků své stravovací návyky, pitný režim, spánkovou hygienu a celkový životní styl. Rozšiřte si obzory a získejte návod na zdravější život, který vychází z více než dvacetileté práce se stravou.

Tento program je výchozím programem pro sestavení Revitalizačního a Launch Diet programu.

Obsah programu
Začneme detailní analýzou životního stylu a jídelníčku.
Odhalíme a vyhodnotíme špatné návyky.
Vysvětlím Vám základní mechanismy těla a příčiny problémů.
Získáte informace, praktické rady a doporučení pro zdravý životní styl.
Dostanete návod ke změně návyků.

Pro koho je vzdělávací program vhodný?
Pro toho, kdo o zdravém životním stylu už něco ví a stále se mu nedaří dosáhnout celkové rovnováhy.
Pro začátečníky, kteří o změně přemýšlejí a hledají jasnou cestu bez zbytečných chyb.
Pro všechny, kterým záleží na jejich tělesném i duševním zdraví.

Časová náročnost zpracování: 1 týden
Forma spolupráce: e-mail

Revitalizační program (RP)

Individuální program sestavený na základě vstupní konzultace, analýzy životního stylu a jídelníčku ze Vzdělávacího programu. S jeho pomocí odlehčíte orgány jako jsou tlusté střevo, játra, ledviny, lymfa, kůže a plíce. Zvýšíte energii a vitalitu. Navodíte tak celkovou rovnováhu organismu. Se snížením toxické zátěže organismu a navýšením antioxidační kapacity docílíte zlepšení fyzického a duševního zdraví.

Třítýdenní program Vás příjemně nastartuje. Pomůže tělu odpočinout si, očistit se od problematických potravin a toxické zátěže. Revitalizované trávicí ústrojí je pak schopno reagovat na změny v jídelníčku, lépe vstřebává živiny a tráví s větší lehkostí. Program vyžaduje klid a celkovou pohodu. Doporučuji vyhradit si 3 klidnější týdny s dostatečným časovým prostorem.

Obsah programu
Detailní návod jak postupovat, očistný program, recepty, nákupní seznam, seznam obchodů, užitečných odkazů a kontaktů, doporučené fyzické aktivity, doporučené doplňky stravy dle potřeb a zdravotního stavu.
Ke každému týdnu máte 30 minutovou on-line konzultaci v ceně. Na základě týdenní konzultace je možné optimalizovat a upravovat program pro maximální úspěch.

Pro koho je RP vhodný?
Vyhovuje lidem, kteří mají motivaci, vůli a ochotu na sobě pracovat.
Pro ty, kteří chtějí udělat velký a cílený krok ke zdravému životu.
Pro všechny, kteří chtějí očistit organismus a připravit ho na nový styl stravování.

Časová náročnost zhotovení: 1–2 týdny
Forma spolupráce: e-mail, osobní setkání

Launch Diet program (LDP)

Individuálně sestavený program vychází ze vstupní konzultace, analýzy životního stylu a jídelníčku ze Vzdělávacího programu. Čtyřtýdenní stravovací program je cílenou cestou k novému životnímu stylu. Naučíte se vhodně stravovat a chápat, jaké potraviny jsou blahodárné pro zdraví. Z nově nabytých znalostí a zkušeností si vybudujete pevné a trvalé návyky, ze kterých budete čerpat celoživotně.

Při dodržování zásad a principů programu získáte i po jeho ukončení trvalé zvýšení energie a celkové vitality. Čekejte nárůst fyzické a psychické odolnosti, silnější imunitní systém, hormonální rovnováhu a stabilní náladu. Správné návyky Vám umožní udržet si zdravé zažívání a hlavně dlouhodobě regulovat váhu.

Doporučuji plynule navázat po Revitalizačním programu.

Obsah programu
Detailní návod jak postupovat, přesný jídelní plán, recepty, nákupní seznam, seznam obchodů a užitečných odkazů a kontaktů, doporučené doplňky stravy dle potřeb a zdravotního stavu.
Ke každému týdnu programu je 30ti minutová on-line konzultace. Na základě konzultace je možná optimalizace a individuální úprava programu pro maximální úspěch.

Pro koho je LDP vhodný?
Pro lidi, kteří mají motivaci, vůli a ochotu na sobě pracovat.
Pro všechny, kteří chtějí vědět, jak si stravou zajistit pevné zdraví a dostatek energie pro život.

Časová náročnost zhotovení: 1–2 týdny
Forma spolupráce: E-mail, osobní setkání